Profitness Club'a Hosgeldiniz

 
Spor Yapmanin Sizcede Vakti Gelmedimi? Manavgat'in merkezinde, Manavgat City alisveris merkezinin 7.katinda, turkbeleni ormani ve yapay selale manzarasi esliginde, lüks bir ortamda spor yapmak...

       Spor yapmak tabiki eğlenceli birşey ama ona ilk adımı atabilmek, motive olup başlayabilmek, yada başladıktan sonra devam edebilmek... Bunların hepsini yapabilmek için sizi teşvik edici şeylerin olması çok önemli. Biz bunları sizin için hazırladık, gelip görmek, denemek size kalmış.

        İhtiyacınız olan her spor aletine kolayca erişebilme imkanı, size yardımcı olmayı bekleyen hocalar, mükemmel dinlenme alanları, sauna, buhar banyosu, soyunma odaları, vitamin kafesi, maçları izleme keyfi ve daha aklınıza gelebilecek herşey. Hepsi sizi bekliyor. Yapmanız gereken hemen kulübümüze katılmak.

        Aracınıza atlayıp hemen Manavgat City alışveriş merkezine gelin, otoparka aracınızı bırakıp asansörle 7.kata çıkın ve spor merkezimize gelin. Hemen bir günlük ücretsiz deneme şansını elde edin, sporunuzu yapın, saunaya girin, duşunuzu alıp mutlu ve huzurlu bir şekilde evinizin yolunu tutun. Bunların hepsini şimdi hemen kolayca yapabilirsiniz.